Корзина
90 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
Arbores, магазин напольных покрытий
+380672546767Марина (магазин)
+380675796767
+380955787827Алексей
+380672366547Факс
Алексей, Марина, Сергей
УкраинаДнепропетровская областьДнепрпл. Успенская, 15
arbores-ua
+380672546767
Карта

Дорогие клиенты! Сегодня у нас выходной. Мы постараемся максимально быстро обработать ваши заказы в ближайший рабочий день. Искренне ваши, команда Arbores.com.ua.

Ключ до створення скандинавського інтер'єру

Ключ до створення скандинавського інтер'єру

Холодний та світлий, з графічними елементами і люмінесцентними акцентами, скандинавський інтер’єр – це тренд, який був популярним протягом деякого часу, і, ймовірно, не зникне найближчим часом. І це не є несподіванкою!

Прохолодні, світлі тони, притаманні цьому стилю, створюють ідеальне полотно для нескінченної варіації. Якщо Ви намагаєтеся створити скандинавський вигляд Вашого помешкання, без сумніву, має бути світла підлога.

Білий!

Білий є ідеальним основним кольором для скандинавського інтер’єру, як для стін, так і для підлоги. Білий колір в інтер’єрі дозволяє створити атмосферу простору і спокою. Підлога світлого відтінку створює оптичну ілюзію простору в приміщеннях з невисокими стелями. Обираючи світлі кольори за основу, Ви можете експонувати Ваші особисті пам’ятні речі та фотографії, не створюючи хаосу у приміщенні. 

Біла дерев’яна підлога – часто найперше, що спадає на думку, коли уявляєш скандинавський інтер’єр, і він є абсолютно найкращою, класичною відправною точкою для будинку в цьому стилі. Обробка паркетних дощок Quick-Step Variano складаються з дрібних шматків деревини, аби створити грайливу, елегантну і легку основу.

Елегантні білі дошки із перевагами і доступністю ламінату: біла обробка ламінату колекції Quick-Step Impressive об’єднує найкраще з цих двох характеристик. Колекція Impressive відома своїм реалістичним дерев’яним виглядом і текстурою. Величезним плюсом є те, що цей ламінат є повністю водонепроникним і може бути вкладений у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як зали, ванні кімнати та кухні.

Quick-Step Impressive, White Planks

 

Найкраще від природи

Маючи прекрасні ліси та озера у цій частині Європи, не дивно, що скандинави люблять привносити зовнішні елементи в інтер’єр своєї оселі. Натуральні матеріали відіграють ключову роль у цьому, не тільки у вигляді знайдених оленячих рогів або цікаво вигнутих гілок, але також й у вигляді аксесуарів із тьмяного і незабарвленого дерева.

Якщо Ви байдужі до яскраво білого, або Ви віддаєте перевагу більш теплим відтінкам, натуральне дерево є також відмінним варіантом, якщо Ви хочете створити скандинавську атмосферу. Природні недоліки у деревині (тріщини і вузли) надають живої атмосфери на сучасний лад. Після копітких досліджень нашими дизайнерами, ламінат Quick-Step Natural Pine було створено, аби ідеально імітувати натуральну деревину. Природні недоліки, які були навіяні структурою шведської сосни, виконані на всій поверхні до місць з’єднання і впресовані в дошку у якості текстури.

Вибух кольору

Наостанок, надайте Вашому інтер’єру живого штриху, додаючи яскраві сплески кольору у вигляді подушок, ламп та дизайнерських аксесуарів в яскравих тонах. Графічні мистецькі плакати або підсвічники з яскравими кольоровими свічками є дуже популярними серед скандинавів, і саме ці деталі роблять цей стиль настільки унікальним і персоніфікованим!

Quick-Step Impressive, Natural Pine.

На початку статті використано зображення Quick-Step Parquet Variano, Painted White Oak Oiled.

 

Про Quick-Step

Quick-Step – це бренд якісної  підлоги, яку виробляє компанія Unilin. Постійні  дослідження та інновації з акцентом на якість зробили Quick-Step одним з кращих  гравців в індустрії підлогових покриттів. Відомий своєю запатентованою системою установки Uniclic®, що не потребує клею, бренд еволюціонував  з доступної альтернативи дереву  до своєї власної категорії, пропонуючи широкий спектр дизайнерських  підлогових  покриттів, які легко і швидко встановлюються. Сьогодні Quick-Step є глобальним брендом паркетної дошки, ламінат у та вінілових  підлогових по-криттів у більш ніж в 100 країнах  світу.  Справжній лідер в області дизайну, інновацій і якості

facebook twitter
Другие статьи