Корзина
96 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Дорогие клиенты! У нас сегодня выходной. Будем рады вашим звонкам в ближайший рабочий день. Искренне ваши, команда Arbores.com.ua.

+380672546767
магазин
+380675796767

Ключ до створення скандинавського інтер'єру

Ключ до створення скандинавського інтер'єру

Прохолодні, світлі тони, притаманні цьому стилю, створюють ідеальне полотно для нескінченної варіації. Якщо Ви намагаєтеся створити скандинавський вигляд Вашого помешкання, без сумніву, має бути світла підлога.

Білий!

Білий є ідеальним основним кольором для скандинавського інтер’єру, як для стін, так і для підлоги. Білий колір в інтер’єрі дозволяє створити атмосферу простору і спокою. Підлога світлого відтінку створює оптичну ілюзію простору в приміщеннях з невисокими стелями. Обираючи світлі кольори за основу, Ви можете експонувати Ваші особисті пам’ятні речі та фотографії, не створюючи хаосу у приміщенні. 

Біла дерев’яна підлога – часто найперше, що спадає на думку, коли уявляєш скандинавський інтер’єр, і він є абсолютно найкращою, класичною відправною точкою для будинку в цьому стилі. Обробка паркетних дощок Quick-Step Variano складаються з дрібних шматків деревини, аби створити грайливу, елегантну і легку основу.

Елегантні білі дошки із перевагами і доступністю ламінату: біла обробка ламінату колекції Quick-Step Impressive об’єднує найкраще з цих двох характеристик. Колекція Impressive відома своїм реалістичним дерев’яним виглядом і текстурою. Величезним плюсом є те, що цей ламінат є повністю водонепроникним і може бути вкладений у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як зали, ванні кімнати та кухні.

Quick-Step Impressive, White Planks

 

Найкраще від природи

Маючи прекрасні ліси та озера у цій частині Європи, не дивно, що скандинави люблять привносити зовнішні елементи в інтер’єр своєї оселі. Натуральні матеріали відіграють ключову роль у цьому, не тільки у вигляді знайдених оленячих рогів або цікаво вигнутих гілок, але також й у вигляді аксесуарів із тьмяного і незабарвленого дерева.

Якщо Ви байдужі до яскраво білого, або Ви віддаєте перевагу більш теплим відтінкам, натуральне дерево є також відмінним варіантом, якщо Ви хочете створити скандинавську атмосферу. Природні недоліки у деревині (тріщини і вузли) надають живої атмосфери на сучасний лад. Після копітких досліджень нашими дизайнерами, ламінат Quick-Step Natural Pine було створено, аби ідеально імітувати натуральну деревину. Природні недоліки, які були навіяні структурою шведської сосни, виконані на всій поверхні до місць з’єднання і впресовані в дошку у якості текстури.

Вибух кольору

Наостанок, надайте Вашому інтер’єру живого штриху, додаючи яскраві сплески кольору у вигляді подушок, ламп та дизайнерських аксесуарів в яскравих тонах. Графічні мистецькі плакати або підсвічники з яскравими кольоровими свічками є дуже популярними серед скандинавів, і саме ці деталі роблять цей стиль настільки унікальним і персоніфікованим!

Quick-Step Impressive, Natural Pine.

На початку статті використано зображення Quick-Step Parquet Variano, Painted White Oak Oiled.

 

Про Quick-Step

Quick-Step – це бренд якісної  підлоги, яку виробляє компанія Unilin. Постійні  дослідження та інновації з акцентом на якість зробили Quick-Step одним з кращих  гравців в індустрії підлогових покриттів. Відомий своєю запатентованою системою установки Uniclic®, що не потребує клею, бренд еволюціонував  з доступної альтернативи дереву  до своєї власної категорії, пропонуючи широкий спектр дизайнерських  підлогових  покриттів, які легко і швидко встановлюються. Сьогодні Quick-Step є глобальним брендом паркетної дошки, ламінат у та вінілових  підлогових по-криттів у більш ніж в 100 країнах  світу.  Справжній лідер в області дизайну, інновацій і якості