Корзина
96 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380672546767
магазин
+380675796767

Тести підтверджують: Unilin пропонує найстабільніший LVT для «плаваючої» укладки у світі.

Тести підтверджують: Unilin пропонує найстабільніший LVT для  «плаваючої» укладки у світі.

Виробник люксового вінілового покриття – ТМ Quick-Step та ТМ Pergo – пропонує найстабільніше вінілове покриття для «плаваючої» укладки у всьому світі. Рік потому UNILIN почав виробництво вінілової підлоги у м. Вільзбеке. Ретельне тестування, яке було проведене командою департаменту з досліджень та розвитку, показало, що покриття навіть більш стійке до температурних змін, ніж було спочатку заявлено. 

Вінілові покриття складаються із термопластичних матеріалів. Це означає, що вони схильні до розширення у теплих умовах та звуження у холодному середовищі. Це може призвести до деформації поверхні та розходження торцевих замків. Локальні проблемні місця, наче великі вікна, що розташовані на південь, є критичними для більшості вінілових покриттів із замковою системою. Ось чому протягом останніх років Unilin сфокусувався на виробництві вінілових покриттів із високим рівнем термостійкості. Як результат, образ «гидкого каченя» вінілової підлоги було замінено підлогою високої якості компанії Unilin.

«Минулого року ми заявляли, що вінілові покриття Unilin стабільні у всіх стандартних ситуаціях», говорить Директор департаменту з досліджень та розвитку Laurent Meersseman. «З тих пір ми набагато більше розуміємо специфіку та стали більш компетентними у питаннях щодо виробництва вінілового покриття. З тих пір, як ми почали виробляти вінілове покриття на нашому новому заводі в Бельгії у минулому році, різні тести підтвердили, що наш продукт навіть більш стійкий до змін, аніж було спочатку заявлено. Сьогодні ми можемо впевнено заявити, що Unilin пропонує найстабільніші вінілові покриття для «плаваючої» укладки на ринку».

Принцип чотирьох китів

«Аби досягти цієї виняткової теплостійкості, ми сфокусувалися на принципі «чотирьох китів»: власні дослідження та розробки всіх компонентів покриття, повний контроль над процесом виробництва через вертикальну інтеграцію, наш професіоналізм у створенні найкращої та найбільш уживаної замкової системи у світі та повне фокусування на якості через власне тестування та вимірювальні техніки». 

1. Склад продукту

Unilin повністю контролює процеси дослідження та розробки вінілових покриттів, аби отримати найкращий кінцевий продукт. Це досягається, насамперед, ретельною перевіркою сировини у процесі закупівлі необхідних матеріалів для виробництва покриття. Більше того, на відміну від багатьох інших виробників вінілового покриття, тільки Unilin використовує відходи від виробництва як вторинну сировину для отримання базового шару. І останнє, але не менш важливе: Unilin розробляє скловолокно для свого LVT-продукту, яке є у три рази щільнішим, ніж галузевий стандарт.

2. Повний контроль над процесом виробництва

Через вертикальну інтеграцію на заводі LVT у м. Вільзбеке, Unilin контролює весь процес виробництва від закупівлі сировини до отримання кінцевого продукту. Окрім того, унікальну, ультрасучасну виробничу лінію було спеціально адаптовано для вінілового покриття із замковою системою. Процес виробництва у горизонтальному положенні запобігає тріщинам у скловолокніта сприяє усуненню додаткового навантаження на продукт. Також Unilin встановив виключно довгу лінію печі для виведення надлишкової напруги із продукту. В ній LVT почергово нагрівається і охолоджується, аби виключити будь-які навантаження на продукт. В результаті продукт є більш стабільним та не схильний до розширення або звуження зі зміною температури.

3. Створення найкращої замкової системи

Як винахідник запатентованої замкової технології укладки Uniclic® для ламінованих підлогових покриттів, Unilin накопичив величезну кількість ноу-хау для застосування замкової системи для різних видів продуктів. Наші професійні знання та точні фрезерні технології дозволяють новатору у підлоговому покритті розробити та створити найсильнішу замкову систему для вінілових підлогових покриттів. Як результат, підлогове покриття Unilin не тільки легко і швидко укладати, але й на додачу замкова система є надзвичайно міцною. Unilin пропонує пожиттєву гарантію на свою систему Unifit для вінілової підлоги.

4. Абсолютне фокусування на якості

Unilin дотримується дуже суворих стандартів якості, які застосовуються під час ретельних випробувань і дуже точних методів і технологій вимірювань. "Ми систематично контролюємо якість нашої продукції і відмовляємося допускати навіть найменші відхилення від стандарту”,пояснив Директор департаменту з досліджень та розвитку Laurent Meersseman.

Тепер перехідні планки не потрібні!

Як результат вищезазначених факторів, маємо високоякісні вінілові покриття з безпрецедентною стабільністю. Для кінцевих споживачів це означає, що немає необхідності у застосуванні перехідних профілів між кімнатами. Крім того, укладка без обмежень можлива як по довжині, так і по ширині без використання розширювальних профілів. Кінцевим результатом є глянцева обробка і гарний загальний вигляд підлоги.

У нормальних умовах може бути використана стандартна підложка ТМ Quick-Step або ТМ Pergo. Для приміщень, які зазнають впливу високих температур і великих коливань температури, наприклад, зимові сади, теплиці, літні будиночки, тощо, рекомендується використання спеціальної підложки, аби забезпечити максимальну незмінність розмірів при укладанні вінілової підлоги «плаваючим» методом.

 

Про UNILIN

UNILIN виробляє ламінат, паркет та вінілове підлогове покриття під брендами Quick -Step та Pergo, а також деревні панелі (ДСП, МДФ), декоративні панелі, покрівельні системи та ізоляційні плити. Компанія Unilin налічує 4,5 тис. співробітників на 18 заводах у всьому світі. Unilin є частиною міжнародної групи Mohawk.

Про Quick-Step

Quick-Step ― це бренд високоякісного підлогового покриття компанії Unilin. Постійні дослідження та інновації з акцентом на якість зробили Quick-Step одним з кращих гравців в індустрії підлогових покриттів. Відомий своєю запатентованою замковою технологією укладки Uniclic®, що не потребує клею, бренд еволюціонував з доступної альтернативи дереву до своєї власної категорії, пропонуючи широкий спектр дизайнерських підлогових покриттів, які легко і швидко встановлюються. Сьогодні Quick-Step є глобальним брендом паркетної дошки, ламінату та вінілових підлогових покриттів у більш ніж в 100 країнах світу. Справжній лідер в області дизайну, інновацій і якості.

Про Pergo

Навіть з тих пір, як компанія Pergo винайшла ламінат у 1977 році, вона ніколи не припиняла його удосконалення. Протягом багатьох років інноваційне мислення істотно розширило асортимент ламінату і зовсім нещодавно було додано такі рішення у підлоговому покритті, як паркет та вінілове покриття. Об’єднавши зусилля з Unilin Group у 2012 році, продукт Pergo став одним із найбільш універсальних на ринку.

Прес-реліз компанії Unilin від 17 грудня 2015 р, м. Вільзбеке (Бельгія)