Корзина
97 отзывов

Дорогие клиенты! У нас сегодня выходной. Будем рады вашим звонкам в ближайший рабочий день. Искренне ваши, команда Arbores.com.ua.

+380672546767
магазин
+380675796767

Історія створення декорів вінілової підлоги Quick-Step Livyn

Історія створення декорів вінілової підлоги Quick-Step Livyn

Компанія Quick-Step  використала декори-бестселери  та створила дві колекції  люксових вінілових плит (LVT), яким є що запропонувати споживачеві: колекція Balance (16 декорів) та колекція Ambient (4 декори). В цих колекціях присутній дизайн різних трендів у різній гамі кольорів та тонів ― від світлого до темного.

Balance: цією колекцією Quick-Step створили ідеальну «базу», на основі якої можливо будувати майбутню платформу Livyn. Класичний формат планки, ретельно підібрані   декори, ―  і все це  у комбінації з високою технічною  специфікацією.  Все  у цій  колекції  має ідеальний «баланс».
Ambient:  це  найперша  колекція Quick-Step  у форматі плитки.  Красиві,  деталізовані  та аутентичні декори пробуджують особливу атмосферу та надають кожній кімнаті додаткового  шарму. Вони створюють унікальну атмосферу.

 

Загальні риси Quick-Step Livyn:

Фаска:

Фаска Livyn продумана до найменших деталей.  Унікальна,  запатентована  технологія  фаски гарантує, що її колір та загальні характеристики точно відповідають  декору  планки. Фаска  глибша, ніж у конкурентів, що надає підлозі вигляд справжнього дерева чи каменю.

Структура:

На новій підлозі Livyn  структура відповідає характеру дизайну дерева чи каменю. Для деяких підлог Quick-Step обрали матову структуру дерева, для інших ― більш  виражену структуру, аби підкреслити їхній рустикальний вигляд. Колекція  з дизайном каменю  отримала  найбільш  реалістичну  структуру каменю.

Матовий вигляд:

Завдяки  матовому покриттю вся нова підлога Livyn має дуже натуральний вигляд. Вона виглядає зовсім інакше, вам варто лише доторкнутися до підлоги і ви помітите, що вона більше не схожа на «пластик».

Ідеальний розмір:

Для  Quick-Step Livyn обрали  універсальний,  традиційний  розмір  планки (1251 х 187 мм), що підходить для будь-якої кімнати. Плитка має популярну прямокутну форму. Одна панель (1300 х 320 мм)  складається з двох декорів  плитки (650 х 320 мм).

 

Тенденції дизайну

Найбільше  джерело  натхнення для Quick-Step ― це інтер’єр, у якому живуть споживачі та житимуть у майбутньому.  Quick-Step  звертає увагу на картини, аксесуари, меблі, але крім того на самого клієнта, як наприклад, на його чи її стиль одягу.   Найбільша задача для Quick-Step ― втілити  цей  стиль в інтер’єрі. Дизайнери Quick-Step розрізняють короткострокові примхи від довготермінових справжніх трендів  і  беруть до уваги лише  останні, створюючи колекції Quick-Step Livyn.

Швидко в майбутнє:

Підлога  з  ефектом дерева  більше  не  має  бути  по-cправжньому дерев’яною. Сьогодні, наприклад, можна спостерігати як дизайн дерева з’являється  на  керамічних плитках. У минулому декор мав збігатися з типом матеріалу, але сьогодні це вже необов’язково. Двадцять років тому покриття  з  ПВХ-матеріалів  було дешевою альтернативою дереву і найчастіше не надто гарною. Сьогодні  ж,  споживач  думає  інакше,  адже продукт цілковито  змінився. Споживачі надають  великого значення легкості у догляді і мають високі запити щодо якості продукції. Тож дерев’яний дизайн зараз чудово працює у парі з товарами категорії LVT.

Дерево:

Можна  бачити,  що дерев’яні  тренди переважають і що дуб є найбільш популярною породою. У колекції Quick-Step Livyn Balance були зібрані всі його види, від гладкого до рустикального.

«Недосконалість»

Відреставрований дизайн: Зростаючий інтерес  до  традиційного  продукту  стає  все більш важливим не через ностальгію, а  тому що це може розглядатися, як щось цінне. Споживачі хочуть чогось більш персонального та нового порівняно з масовими продуктами… а доступна вартість робить цей продукт навіть більш винятковим! Декор  Artisan  Planks  Grey (BACL40040)  є  наочним  прикладом  цього тренду: романтичний образ,  що  поєднує  в  собі  кольори  та відтінки. Ще більш індустріально відновленим декором є  Vintage  Chestnut  Light  (BACL40028)  та  Vintage Chestnut Natural (BACL40029). Декор History Oak Grey (BACL40037) має витриманий величний вигляд завдяки наявності виражених тріщин та розколів.   

Rustic:  Не  всі  бажають  повністю відреставрований дизайн декору, звертаючи  увагу на декори провінційного  типу,  з  менш  вираженим ефектом тріщин на дереві. Наступні декори виконані у провінційному стилі, але у пастельних відтінках, що надає  колекції  романтичного  вигляду:  Cottage Oak Natural  (BACL40025),  Cottage  Oak  Brown  Grey (BACL40026) та Cottage  Oak  Dark  Brown (BACL40027) мають прекрасний баланс породи горіху та дерев’яної структури  у  своєму  декорі. Також було додано  два класичні, натуральні  англійські  декори ―  Classic  Oak Natural  (BACL40023) та Pearl  Oak Brown  (BACL40058). Декор Drift Oak Beige (BACL40018) стане абсолютним хітом продаж, так само, як і провінційний Canyon Oaks.

Досконалість

Одразу після «недосконалості» має бути місце і  для  «досконалості»:  преміум-дуб,  або  дуб без потертостей та тріщин,  додадуть  лоску та сучасного вигляду Вашому інтер’єру. Базуючись на популярному декорі  ламінату  U/UL/UF896  та U/UL/UF915,  було створено французький квітковий дуб Select Oak, що не має потертостей,  і  також  наявний тепер у світлішій версії Select  Oak  Light  (BACL40032)  та  у теплішому натуральному відтінку Select Oak Natural (BACL40033). М’які та витончені декори Silk Oak Light (BACL40052) та  Silk Oak Grey Brown (BACL40053) також у тренді зі своїм романтичним виглядом.

Камінь

Декори  плитки  дуже  популярні  у  категорії Люксових Вінілових Плит (LVT). Quick-Step Livyn відповідає на попит  колекцією плитки  Ambient. Скориставшись досвідом та знаннями колег заводу Unilin з компанії Marazzi, очевидним стало те, що колір “сірий бетон” є абсолютний «мастхев»:  Light  Concrete (AMCL40049), Warm grey Concrete (AMCL40050) та Dark Grey Concrete (AMCL40051).  Також  неможливо обійтися  без  графітового кольору в цій колекції. Унікальна кам’яна структура підсилює багатошаровість продукту, зокрема декор Black Slate (AMCL40035). 

Створення Quick-Step Livyn на заводі в Бельгії