Корзина
96 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Дорогие клиенты! У нас сегодня выходной. Будем рады вашим звонкам в ближайший рабочий день. Искренне ваши, команда Arbores.com.ua.

+380672546767
магазин
+380675796767

Новий тренд в імітації мармуру

Новий тренд в імітації мармуру

Мармур з’явився в наших інтер’єрах два роки тому у якості додаткового елементу, підлоги або покриття стін чи як стільниця на кухні. Існує тільки одна проблема: матеріал має високу ціну.  Цього року у Мілані, центрі світу дизайну, була представлена вражаюча кількість мармуру. Quick-Step має влучну відповідь на цю нову тенденцію ― ламіноване покриття з декором під мармур.

 

 

УНІКАЛЬНА ДИЗАЙНЕРСЬКА ПІДЛОГА, ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ СОБІ ДОЗВОЛИТИ

Quick-Step розробив ламіновану підлогу з дуже реалістичним мармуровим декором. Ламінат „Marmer Сarrara“ постачається у великих квадратних плитках і дає відчуття того ж самого класу та стилю, як і натуральний мармур, але з додатковими перевагами, які властиві ламінованій підлозі. На відміну від мармуру, ламінат може витримати грубе використання: він стійкий до подряпин, водостійкий, ударостійкий та практичний у використанні. Більш того, ламінат набагато швидше і простіше укладати завдяки замковій системі Uniclic, яка перетворює процес укладання підлоги на дитячу гру.

Quick-Step Arte, „Marmer Carrara“, 624 x 624 x 95 мм.

Quick-Step Arte, „Marmer Carrara“, 624 x 624 x 95 мм. 

КОМБІНУВАННЯ З МАРМУРОМ

Мармур Carrara випромінює спокій і має нейтральний колір, що означає, що він пасує до різних типів інтер‘єру. Для завжди актуального стилю, поєднуйте його з природними елементами, такими, як дерев‘яні балки, коров‘ячі чи овечі шкіри на дивані. Використовуйте мармурову підлогу у поєднанні з чорними чи білими елементами та помірним використанням кольору для створення сучасного, мінімалістичного інтер‘єру. Якщо Ви досі вважаєте, що мармур занадто холодний, поєднайте його з міддю. Адже мідь додає теплого відтінку класичному або сучасному інтер‘єру. Але все добре в міру: мідний посуд, один мідний світильник чи декілька маленьких мідних елементів: цього достатньо.

 

ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ МАРМУР? НЕ ХВИЛЮЙТЕСЬ!

Окрім мармурового вигляду, у Quick-Step є й інші ламіновані покриття з дизайном натурального каменю, що дозволить кожному створити підлогу своєї мрії. Ви поринете у атмосферу Середземномор’я завдяки ламінованій підлозі бежевого кольору „Tivoli Travertin“. Якщо Ви віддаєте перевагу елітній плитці, оберіть чорний колір, колір «чорна галактика» або чорно-сірий колір з колекції Exquisa. Натуральний камінь втілено у підлоговому покритті у реалістичний спосіб. Така підлога має більш приємну структуру на дотик і є менш чутливою до рідин та подряпин, ніж сам натуральний камінь. Ви не впевнені, що ці покриття пасуватимуть до Вашого помешкання? Відвідайте наш веб-сайт Quick-Step та завантажте Ваш інтер‘єр у «Floor advisor». Ви зможете побачити, яка підлога найкраще підійде до Вашого інтер‘єру.

Quick-Step Exquisa, „Leisteen Donker“, Leisteen Zwart“, „Leisteen Zwart Galaxy“, „Tivoli Travertin“, 1223 мм x 408 мм x 8 мм. 

 

quick-step.com