Корзина
96 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380672546767
магазин
+380675796767

Изменение в конструкции однополосной паркетной доски Таркетт/Синтерос

Изменение в конструкции однополосной паркетной доски Таркетт/Синтерос
"З 09.02.2015 г. у колекціях Tarkett Tango Art, Tarkett Tango Vintage, Tarkett Tango, Tarkett Performance Fashion та Sinteros Europlank на дошках половинної довжини (такі дошки зрідка зустрічаються у пачках повнорозмірної дошки та являють собою дошку, розрізану навпіл) буде профілюватися тільки один замок з короткої сторони дошки. Ці дошки при укладанні мають бути використані для улаштування початку чи закінчення ряду, для чого необхідною та достатньою умовою є наявність замкового з'єднання лише з однієї короткої сторони. Пачки з наявністю «половинних» дошок будуть додатково маркуватися спеціальним жовтим стікером (знаходиться у вкладенні). Таким чином, при використанні цих дошок з початку ряду відсутня необхідність у відрізанні замку з боку стіни, а при укладанні в кінці ряду, де дозволяє довжина, ці дошки укладаються замість повних дошок, що економить матеріал та знижує відсоток відходів. Тому ми радимо починати укладання у приміщенні, використовую в першу чергу цю саме пачку упаковку (зі стікером), а саме – починати першій ряд з половинної дошки з цієї пачки. Другу половинну дошку з цієї пачки радимо використати під час укладання наступних рядів для закінчення ряду – це допоможе уникнути розрізання цілої дошки. 

Кількість таких дошок буде обмеженою – не більш, ніж дві «половинки» у одній пачці та не частіше, ніж одна пачка з «половинками» на кожні п’ять пачок. Тобто, не більш, ніж дві «половинки» на кожні 30 «довгих» дошок.

Додатково, до інструкції з укладання додано пункт з поясненням, що короткі дошки без профілювання замку по однієї з коротких сторін мають бути укладеними тільки з початку чи у закінченні ряду: «Половинки паркетної дошки, які покладено у пачку, слід використовувати для початку чи закінчення рядків при укладанні. Не укладайте таки половинки дошки всередині приміщення»."

Tarkett Украина